Flash Tracer 15,8cm - fekete - NEM-FUNKCIONÁLIS [Imperator Tactical]
Flash Tracer 15,8cm - fekete - NEM-FUNKCIONÁLIS [Imperator Tactical]
Flash Tracer 15,8cm - fekete - NEM-FUNKCIONÁLIS [Imperator Tactical]
Flash Tracer 15,8cm - fekete - NEM-FUNKCIONÁLIS [Imperator Tactical]
Flash Tracer 15,8cm - fekete - NEM-FUNKCIONÁLIS [Imperator Tactical]
Flash Tracer 15,8cm - fekete - NEM-FUNKCIONÁLIS [Imperator Tactical]
Flash Tracer 15,8cm - fekete - NEM-FUNKCIONÁLIS [Imperator Tactical]
Flash Tracer 15,8cm - fekete - NEM-FUNKCIONÁLIS [Imperator Tactical]
Flash Tracer 15,8cm - fekete - NEM-FUNKCIONÁLIS [Imperator Tactical]
Flash Tracer 15,8cm - fekete - NEM-FUNKCIONÁLIS [Imperator Tactical]
Flash Tracer 15,8cm - fekete - NEM-FUNKCIONÁLIS [Imperator Tactical] Flash Tracer 15,8cm - fekete - NEM-FUNKCIONÁLIS
Ezeket az árukat jelentős kedvezménnyel kínáljuk eladásra. A darabok általában a vásárló által visszaküldött, esetleg visszavételből származó darabok, viselhetik a használat nyomait, és előfordulhat, hogy nem rendelkeznek teljes tartozékokkal.
A javítás a pótalkatrészek elérhetetlensége miatt nem lehetséges vagy gazdaságilag nem életképes. Ezért a tárgyat díszítésre, gyermekjátékra, pótalkatrészforrásként lehet használni, vagy saját maga is megjavíthatja. Ha a tárgy működőképes, akkor azt mi teszteltük, és az alábbiakban ismertetjük az állapotát.
Üzletünkben személyesen is megtekintheti. Kérjük, vegye figyelembe az áru fenti állapotát, és fontolja meg alaposan a vásárlást.
Az árengedményes tételek oka:
- elismert reklamáció
Vizuális állapot:
- 8 / 10
- enyhe használati nyomokat mutat
Funkcionális állapot:
- nem működik a világító csappantyú elektronikája, nem világít, pótalkatrésznek vagy bábunak alkalmas
Csomag tartalma: A csomag tartalma: A csomagban található a következő elemek: A lámpatestek és a lámpatestek, valamint a lámpatestek és a lámpatestek:
- teljes csomag
Imperator Tactical márkájú vakuvédő.
A világító egység zöld világító (foszfor) gyöngyökhöz van tervezve - az alábbi menüben. Minden egyes tüzeléskor az egység érzékelők segítségével érzékeli az elhaladó labdát és rövid ideig villogtatja a vakuegységet (2x 3 db 5W-os UV LED mindkét oldalon). Ez megvilágítja a golyót, és a golyó fantasztikus hatást kelt az éjszakai repülés során. A teljes repülési útvonal mentén látható, és a világító lőszert, az úgynevezett "tracereket" imitálja.
A világítóegység matt eloxált alumínium házban van elhelyezve, és vízálló. A tápellátásról egy cserélhető 3,7 V 250 mAh Li-Ion akkumulátor gondoskodik. A hangtompító M14-es menettel rendelkezik. A szabványos menetnek köszönhetően a kicsavarható kompenzátorral ellátott airsoft fegyverek túlnyomó többségén használható.
A hangtompító működtetése egyetlen gombbal történik, amely a hangtompító hátsó felületén található. Intelligens energiagazdálkodással rendelkezik - használaton kívül automatikusan alvó üzemmódba kapcsol, automatikusan "felébred", amikor egy átrepülő golyót érzékel, vagy amikor a gombot megnyomják. Csavarja le a testet, hogy hozzáférjen a tápcsatlakozóhoz (Micro-USB tápkábel tartozék).
MŰSZAKI ADATOK
- Li-Ion 3,7V 250 mAh akkumulátor
- Egyetlen feltöltéssel akár 2000 gyöngyöt is megvilágít (akár 4 órás használat mellett)
- Alacsony akkumulátor-feszültségre figyelmeztető jelzés
- LED-es akkumulátor állapotjelző (zöld/piros)
- Vízálló kialakítás
- A készülék 35 RPS (fordulat/másodperc) fordulatszámig teljesen működőképes
- 6 db 5 W-os UV LED
- Zöld világító gyöngyökhöz tervezve
- Bal oldali M14-es menet
- Működési hőmérséklet-tartomány: -10°C és 42°C között
- Hangtompító méretei: átmérő 37 mm, hossz 158 mm
- Súly: 200 g
FIGYELMEZTETÉS
- Ne szerelje szét a készüléket - áramütés veszélye (magasfeszültség).
- Ha a készülék nem működik annak ellenére, hogy a LED bekapcsolást jelez, ellenőrizze a belső cső tisztaságát, és szükség esetén tisztítsa meg. Töltse fel az akkumulátort.
- Ha a készülék nem kapcsolható be (a LED nem jelzi a bekapcsolást, még az USB-kábel csatlakoztatása után sem), az akkumulátor lehet, hogy alul van töltve. Csatlakoztassa a tápkábelt, miközben megnyomja a bekapcsológombot. Tartsa nyomva a gombot, amíg az zöld színben villogni nem kezd. Ezután engedje fel a gombot, húzza ki a tápkábelt, csatlakoztassa újra a tápkábelt, és hagyja, hogy a készülék feltöltődjön.
- Rendszeresen töltse fel a készüléket.
- A gyakori alultöltés károsítja az akkumulátort, és tartós meghibásodást okozhat, amelyre a garancia nem terjed ki.
- Ha nem használja, legalább 2 havonta egyszer töltse fel a lengéscsillapítót, hogy elkerülje az alultöltést.
- A LED pirosan villog töltés közben. Amint zöld színnel kezd villogni, az akkumulátor 90%-ban feltöltött. Ezután hagyja a készüléket még 5-10 percig töltődni, majd kapcsolja ki az áramot. SOHA NE TÖLTSÖN HOSSZABB IDEIG - FENNÁLL AZ AKKUMULÁTOR KÁROSODÁSÁNAK VESZÉLYE (TŰZ, ROBBANÁS).
A CSOMAGOLÁS TARTALMA
- Villanó hangtompító
- Micro-USB töltőkábel
Imperator Tactical
egy olyan márka, amely airsoft felszerelések és taktikai felszerelések széles választékát tartalmazza. Teljes egyenruhák, protektorok, sisakok, hevederek, mellények...stb. Jó minőséget kínál alacsony áron.

![BIO Tracer BBs 0,28 g | 3500 db | 1 kg - zöld [BLS]](/images/stories/virtuemart/product/resized/bls-platracer-0-28g-01_0x200.jpg)
![BIO Tracer BBs 0,32 g | 3125 db | 1 kg - zöld [BLS]](/images/stories/virtuemart/product/resized/bls-platracer-0-32g-01_0x200.jpg)
![Megvilágított nyomjelző BB King 0,20g 2000db - zöld [BB King]](/images/stories/virtuemart/product/resized/bb-king-tracer-illuminating-glowing-020g-bbs-1_0x200.jpg)
![Tracer BB King 0,25g 2000 db - zöld [BB King]](/images/stories/virtuemart/product/resized/bbking-illuminated-tracer-025g-2000pcs-green-1_0x200.jpg)
![Powerbank Alpha2 20, 20000mAh, 18W - Fekete [EMOS]](/images/stories/virtuemart/product/resized/emos-alpha2-20-20000mah-black-04_0x200.jpg)
![Powerbank Reload 10, 10000mAh, 2x 2A kimenet, microUSB kábel [SKROSS]](/images/stories/virtuemart/product/resized/skross-powerbank-reload-10-10000mah-01_0x200.jpg)
![Powerbank Reload 10 vezeték nélküli Qi PD, 10000mAh, USB A C [SKROSS]](/images/stories/virtuemart/product/resized/skross-powerbank-reload-10-wireless-qi-pd-10000mah-01_0x200.jpg)
![USB töltő adapter, 2x USB-A, 3100mA max - fekete [Solight]](/images/stories/virtuemart/product/resized/solight-usb-charging-adapter-2x-usb-a-3100ma-max-black-01_0x200.jpg)
![USB töltő adapter DC10, 2x USB-A, 2400mA [SKROSS]](/images/stories/virtuemart/product/resized/skross-usb-charging-adapter-2x-usb-a-2400ma-01_0x200.jpg)
![USB töltő adapter DC26, 4x USB-A, 4800mA [SKROSS]](/images/stories/virtuemart/product/resized/skross-usb-charging-adapter-4xusb-a-4800ma-01_0x200.jpg)
![USB töltő adapter DC55, 1xUSB-A, 1xUSB-C, 5400mA [SKROSS]](/images/stories/virtuemart/product/resized/skross-usb-charging-adapter-1xusb-a-1xusb-c-5400ma-01_0x200.jpg)