Kefe nélküli fejlett sebességváltó motor 20000-40000RPM - hosszú tengelyű
Dualsky-logo
Gyártó Dualsky
Az áru kódja 16964
Elérhetőség > 10 darab készen áll a küldésre
Szállítási dátum május 18-án Önnél
20 év tapasztalat
szaküzlet és szerviz
Leírás
A motor tengelye megerősített a nagyobb tartósság érdekében, és középen 4 mm átmérőjű, ami nagyobb, mint a szabványos inrunner motorok 3 mm-es átmérője.
A megbízható, hosszú élettartamú működésheztartós D-típusú fogaskerék tartozik.
FŐ JELLEMZŐK
  • 480-as méretű kefe nélküli motor
  • Zárt kialakítás
  • Beépített centrifugális ventilátor
  • 14 pólusú előfutó
  • N50UH ívmágnesek
  • Nagyon könnyű súly
  • 4 golyóscsapágy
  • Dinamikus egyensúly
  • Hall indítási mód
  • 32 bites ARM motorvezérlő
  • Nagy teljesítményű 150A MosFET
  • Állítható teljesítmény (RPM)
  • Többszörös futásidő-védelem
  • LED kijelző
  • Precíziós megmunkálású alumínium test
  • A motor lézeres jelölése
SPECIFIKÁCIÓK
  • Átmérő: 29,50 mm
  • Vastagság: 25,10 mm
  • Test hossza: 61,60 mm
  • A tengely hossza: 26,30 mm
  • A tengely átmérője: 3.175 mm
  • Súly: 79 g
  • Motor belső ellenállása: 29 mOhm
  • KV: 3,000 RPM/V
  • Működési feszültség: 6,0-12,6 V (2-3S LiPo)
  • Maximális fordulatszám: 37,800 RPM
  • Csúcsáram: 36 A
  • Csúcsteljesítmény: ~400 W
  • Maximális nyomaték: 162 mNm
  • Indítási nyomaték: 220 mNm
  • Indítási reakcióidő: < 50 ms
  • Sebességbeállítási tartomány: 60 - 100% (alapértelmezett)
Sebességfokozat Motor fordulatszám Rugóerő Elméleti fordulatszám
18 : 1 20 000 FORDULAT/PERC M70 - M150 15 RPS
30 000 RPM 22 FORDULATSZÁM
40 000 RPM 30 RPS
16 : 1 20 000 FORDULAT/PERC 17 RPS
30 000 FORDULAT/PERC 25 RPS
40 000 RPM 33 RPS
13 : 1 20 000 FORDULAT/PERC 21 FORDULATSZÁM
30 000 FORDULAT/PERC 31 FORDULATSZÁM
40 000 RPM 41 RPS
Kód 14097
PVC 3D Warhead Industries tépőzáras tapasz [Warhead]
Warhead PVC 3D Warhead Industries tépőzáras tapasz
raktáron
20 év tapasztalat
szaküzlet és szerviz
Kód 6099
Motorbeállító csavar (metrikus menet M10x1) [AirsoftPro]
AirsoftPro Motorbeállító csavar (metrikus menet M10x1)
raktáron
Kód 780
Motor csatlakozók FASTON - 2db [AirsoftPro]
AirsoftPro Motor csatlakozók FASTON - 2db
Hőzsugorcső 3mm - piros, 2 db [TopArms]
TopArms Hőzsugorcső 3mm - piros, 2 db
Hőzsugorcső 3mm - fekete, 2 db [TopArms]
TopArms Hőzsugorcső 3mm - fekete, 2 db