CZ 75 légpuska, CO2 Blowback, kaliber 4.5mm (.177) [ASG]
CZ 75 légpuska, CO2 Blowback, kaliber 4.5mm (.177) [ASG]
CZ 75 légpuska, CO2 Blowback, kaliber 4.5mm (.177) [ASG]
CZ 75 légpuska, CO2 Blowback, kaliber 4.5mm (.177) [ASG]
CZ 75 légpuska, CO2 Blowback, kaliber 4.5mm (.177) [ASG]
CZ 75 légpuska, CO2 Blowback, kaliber 4.5mm (.177) [ASG]
CZ 75 légpuska, CO2 Blowback, kaliber 4.5mm (.177) [ASG]
CZ 75 légpuska, CO2 Blowback, kaliber 4.5mm (.177) [ASG]
CZ 75 légpuska, CO2 Blowback, kaliber 4.5mm (.177) [ASG]
CZ 75 légpuska, CO2 Blowback, kaliber 4.5mm (.177) [ASG]
CZ 75 légpuska, CO2 Blowback, kaliber 4.5mm (.177) [ASG]
CZ 75 légpuska, CO2 Blowback, kaliber 4.5mm (.177) [ASG] CZ 75 légpuska, CO2 Blowback, kaliber 4.5mm (.177)
4,5 mm kaliberű légfegyver, kizárólag céllövészetre alkalmas. A fegyver diabolkákkal vagy sörétes lőszerrel működik, a fegyver/cső típusától függően (a megfelelő lőszer a Paraméterek részben található). Ez nem airsoft replika.
A CZ 75-ös modellt a legendás tervező, František Koucký azzal a céllal tervezte, hogy a CZ márkának nevet szerezzen a pisztolyok világában, és ez sikerült is neki. Egyedülálló ergonómiai kialakítása - a kényelmes markolattól kezdve a kényelmes markolatig, egészen a sima és könnyű felhúzásig - különböztette meg a korabeli pisztolyoktól.
A könnyű ravaszhúzás és a nagy kapacitású tár, valamint a csökkentett visszarúgás ideális választássá tette ezt a pisztolyt a rendőrség számára és személyi védelmi fegyverként való használatra. A CZ 75 az a pisztoly, amely valóban elindította a CZ pisztolyokat, és világszerte kultikus márkává tette őket. Azóta ez lett az alapmodell, amelyből szinte minden CZ pisztoly ihletet merít.
A legendás CZ 75 CO2 levegővel működtetett másolata, 4,5 mm-es sörétes sörétre való visszacsapással.
A CZ 75 ismert a kiváló ergonómiájáról. Ez a teljes mértékben licencelt légpisztoly mind formáját, mind működését tekintve pontos másolat, tökéletesen illeszkedik a kézbe, és a valósághű visszacsapás biztosítja a több órás lövöldözős szórakozást.
Teljesen fémszerkezetű, az igazi pisztolyhoz hasonlóan minden külső alkatrész fémből készült, így biztosítva a rendkívül valósághű megjelenésű, masszív pisztolyt.
A belső mechanizmusokat úgy tervezték, hogy egyszerűek, tartósak és megbízhatóak legyenek, a krómozott fém külső cső pedig vonzó megjelenést kölcsönöz ennek a CZ 75-nek.
A pisztoly CO2 bombával működik, és lőszerként 4,5 mm-es sörétet használ. Csak 4,5-es sörétet használjon az ASG-től, lásd az ajánlott tartozékokat alább. Kódunk: 16072.
JELLEMZŐK
- Fém külső cső.
- Megbízható belső mechanizmus.
- Teljesen fémből készült szerkezet.
- CO2-bombával működik.
- A CZ által teljes mértékben engedélyezett.
Ha a Cseh Köztársaságtól eltérő országba rendel fegyvert, ellenőrizze az Ön országának jogszabályait - milyen feltételek vonatkoznak a fegyver megszerzésére, birtoklására és elsütésére.
ActionSportGames (ASG)
világszerte vezető szerepet tölt be a lőfegyverutánzatok és kiegészítők gyártásában - beleértve az Airsoft fegyvereket, Airguns, CO2 fegyvereket és lőfegyverutánzatokat. 1:1 méretarányú lőfegyverutánzatokra és kiegészítőkre specializálódtak szórakozás, akció, sport, szórakozás és gyűjtés céljából. Választékuk főként az ActionSportGames® A/S licencelt modelljeiből és exkluzív almárkáiból áll. Az ASG egyik célja, hogy a lőfegyverutánzatok üzletágában a világméretű licencszerződések, minőségi márkák és prémium minőségű szolgáltatás révén - értékesítés előtt, alatt és után - a preferált szállítóvá váljon. A csehországi CZ-vel való együttműködés jó példa arra, hogy egy ilyen partnerség mennyire sikeres lehet, mivel a CZ legtöbb gyártott lőfegyverét már Airsoft fegyverek és Airguns formájában is képviselik.
| Lövés mód |
Csak egyes |
| Fegyvertípus |
Légfegyver 4,5 mm |
| A funkció elve |
Levegő, CO2 |
| A hajtóközeg típusa | |
| Kezdő sebesség |
95 m/s (312 FPS) |
| Lőszerek | |
| A gyártó által megadott energia |
1.6 J |
| Hossz |
210 mm |
| Tömeg |
~950 g |
| Test |
Fém öntvény |
| Hangtompító menet |
Nincs menet |
| "F" bélyegzés az ötszögben |
Igen |
| Belső hordó |
~103 mm |
| Csőtípus |
Sima belső cső |
| Ravasz típusa |
Double Action |
| A tölténytár kapacitása |
17 |
| A tár anyaga |
Fém |
| A tölténytár típusa |
Rugóval tolt |

![Highlander Plus védőszemüveg, páramentes - átlátszó [Pyramex]](/images/stories/virtuemart/product/resized/pyramex-protective-goggles-highlander-anti-fog-clear-01_0x200.jpg)
![CO2 BB tár CZ 75-öshöz, 17 tár, 4.5mm (.177) kaliberű [ASG]](/images/stories/virtuemart/product/resized/asg-co2-pellet-magazine-cz-75-17-rds-cal-4-5-mm-01_0x200.jpg)
![CO2 BB tár CZ 75-öshöz, 17 tár, 4.5mm (.177) kaliberű [KJ Works]](/images/stories/virtuemart/product/resized/kjworks-co2-pellet-magazine-cz-75-17-rds-cal-4-5-mm-01_0x200.jpg)
![CO2 ápoló készlet Ultrair (9 normál & 1 kenőpatron) [ASG]](/images/stories/virtuemart/product/resized/asg-19237-00_0x200.jpg)
![12g CO2 gázpatron szilikonolajjal [ASG]](/images/stories/virtuemart/product/resized/asg-lubricated-co2-capsule_0x200.jpg)
![12g CO2 gázpatron ULTRAIR [ASG]](/images/stories/virtuemart/product/resized/asg-12g-co2-gas-cartridge-ultrair-01_0x200.jpg)
![Légfegyver acél BB Blaster 0,35g 4,5mm (cal .177) - 1500db [ASG]](/images/stories/virtuemart/product/resized/asg-airgun-steel-bb-blaster-0-35g-4-5mm-cal-177-1500pcs-01_0x200.jpg)
![Hordozható funkcionális táska MOLLE-vel - 35 cm - Multicam [Imperator Tactical]](/images/stories/virtuemart/product/resized/it-gb-53-multicam-01_0x200.jpg)
![Kemény tok pisztolyhoz (29,5 x 18,7 x 6,5 cm) [TGC]](/images/stories/virtuemart/product/resized/tgc-db3108-01_0x200.jpg)
![Fém lőtér BB trappal VERSENY [StilCrin]](/images/stories/virtuemart/product/resized/jgs-metal-bb-capture-target-holder-competition-01_0x200.jpg)
![Szélcsengő lőtér [Imperator Tactical]](/images/stories/virtuemart/product/resized/it-tg-04-01_0x200.jpg)